ANI Tur Sizlere Bonus Aracılığıyla Uçak Bileti Hediye Ediyor

  • 1 Eylül 2016, Perşembe günü eklendi
  • 560 defa incelendi
  • google ara
Müjde bonus kullanan alışveriş sakinleri ! Aktuel-urunler.org sundu ; anı tur üzerinden yapacağınız 2000 tl üzeri alışverişlerinize anı tur uçak bileti hediye ediyor ! Yayınladığımız bu kampanya yurt içi otel rezarvasyonlarınız da 1 ve 30 eylül arasında geçerlidir. Hediye uçak bileti Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş - dönüş uçuş şeklinde olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1. 01 Eylül 2016- 30 Eylül 2016 Tarihleri arasında Anı Tur web sitesinden, Anı Tur rezervasyon hattından veya Anı Tur acentelerinden, tek işlemde kampanyaya dahil olan otellerimizden (Aşağıda belirtilen otellerde) Bonus Card’ınla 2000 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alan müşteriler, çekiliş ve kura olmadan Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş tek kişilik Avrupa’ya gidiş-dönüş uçuş kampanyası fırsatından yararlanma hakkına sahip olacaktır.
2. Bu kampanya şartlarını sağlayan tüm müşterilerimiz havalimanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklıdır) ve harçları ile 15 Euro bedelindeki bilet kesim hizmet bedeli karşılaması halinde kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya Ankara, İstanbul ve İzmir Havalimanları’ndan Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti hediye hakkı kazandırır.
3. Bu kampanya süresince aynı kişi farklı tarihlerde Bonus Card’ınla 2.000TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alsa bile, sadece bir defa kampanyadan faydalanabilir. Satın alınan rezervasyon formunda adı geçen katılımcılardan kampanya katılım koşullarını eksiksiz olarak sağlaması halinde kendisine verilen kod ile bir adet uçak bileti talep edebilir.
4. Kampanyaya katılım, satın alınan yurtiçi rezervasyon hizmetinin tamamlanmış olması şartına bağlıdır.
5. Bu kampanyadan sadece 18 yaşını doldurmuş T.C vatandaşı olan katılımcılar faydalanabilir.
6. Kampanyadan sadece gerçek kişiler faydalanabilir. Tüzel kişilikler Anı Tur acenteleri ve Anı Tur çalışanları kampanyadan faydalanamazlar.
7. Müşterinin Avrupa uçak bileti hakkından faydalanabilmesi için, öncelikle Anı Tur acentelerinden, web sitesinden veya rezervasyon hattından bir işlemde Bonus Card’ınla 2.000 TL ve üzeri yurtiçi otel rezervasyon hizmeti satın alması gerekmektedir.
8. Satın alım işlemi ile birlikte müşteriye, yapılan işleme ait voucher üzerinde belirtilen e-mail adresine veya telefon numarasına kampanya katılım kodu gönderilecektir.
9. Kampanyaya katılacak kişi, satın alınan yurt içi rezervasyon hizmetine ait rezervasyon detay formunda Bonus Card ile ödemeyi gerçekleştiren, kart sahibi müşteriden başkası olamaz.

http://www.aktuel-urunler.org İndirimsiz Kalmayın !
 

ANI Tur Sizlere Bonus Aracılığıyla Uçak Bileti Hediye Ediyor

ANI Tur Sizlere Bonus Aracılığıyla Uçak Bileti Hediye Ediyor Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: anı tur indirimi, anı tur 2016 indirimi, anı tur bonus card, anı tur kampanya,

© Copyright 2019