Maximum Karttan Müşterilerine Özel 1-30 Eylül Arasında Akaryakıt Kampanyası

  • 1 Eylül 2016, Perşembe günü eklendi
  • 505 defa incelendi
  • google ara
Maximum'dan kullanıcılarına büyük kampanya aktuel-urunler.org bu kampanyayı duyurmaktan büyük mutluluk duyar ; akaryakıt istasyonlarından yapacağınız her 100 TL lik 4. alışverişinizde 40 TL maxi puan hediye ister tek seferde ister farklı günlerde yapın... Kampanya bu ay 1-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olup maximum poslarından yapılacak ödemelerde kampanyaya dahil olacaktır. Maximum adresinde ki kampanya sayfasına girerek katıl butonu ile başvurabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanyamız akaryakıt/otogaz sektöründe yer alan firmaların Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tutardaki peşin alışverişlerde geçerlidir.
2. Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır. Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “AKARYAKIT” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan / yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir. Kampanyamıza Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “AKARYAKIT” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya kaydı için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
4. Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 7 gün içerisinde kampanya kapsamında kullanılan son karta yüklenecektir. Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 23 Ekim 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
5. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximum Kart’a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles’a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılmalıdır. Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir.
6. Bankamatik Kartları için de SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bankamatik Kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart’la yapılan alışverişler birleştirilememektedir. Şirket kredi kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyamız diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

8. İptal ve iade işlemleri kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.

http://www.aktuel-urunler.org İndirimsiz Kalmayın !
Maximum Karttan Müşterilerine Özel 1-30 Eylül Arasında Akaryakıt Kampanyası

Maximum Karttan Müşterilerine Özel 1-30 Eylül Arasında Akaryakıt Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: maximum puan kampanyası, maximum 2016 puan kampanyası, maximum akaryakıt kampanyası,

© Copyright 2019