Migros toptan world kart kampanyası 5 Ocak-6 Şubat 2017

  • 18 Ocak 2017, Çarşamba günü eklendi
  • 427 defa incelendi
  • google ara
World kredi kartı sahipleri Migros Toptan mağazalarından yapacakları 2 adet 250 TL alışverişte 25 TL, 500 TL üzeri alışverişte 50 TL değerinde world puan kazanma fırsatı sunuluyor. Kampanya 5 Ocak-6 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

World kredi kartı sahipleri Migros Toptan mağazalarından yapacakları 2 adet 250 TL alışverişte 25 TL, 500 TL üzeri alışverişte 50 TL değerinde world puan kazanma fırsatı sunuluyor. Kampanya 5 Ocak-6 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün, çuval şeker ve içki alışverişleri, iade işlemleri, banka kartları ve ticari kartlar dahil değildir. Kampanyada kazanılan puanlar 17 Şubat 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 28 Şubat 2017’dir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcardlar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MIGROS yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MIGROS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MIGROS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Migros toptan world kart kampanyası 5 Ocak-6 Şubat 2017

Migros toptan world kart kampanyası 5 Ocak-6 Şubat 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer Haberler

Diğer haberler: ,

© Copyright 2019