İnternet Mağazası Hepsiburada WorldCard'a 100 TL Kampanyası Başlattı !

  • 26 Ağustos 2016, Cuma günü eklendi
  • 554 defa incelendi
  • google ara
YapıKredi bankasının worldcard özellikli müşterilerine hepsiburada.com'un güzel bir haberi var bu haberi yapmakta aktuel-urunler.org'a düştü.Worldcartla yapacağınız alışverişlere 100 TL ye kadar puan hediye ! Kampanya kapsamında 1-30 Eylül tarihleri arasında yapı kredi cüzdan üzerinden kampanyaya katılarak 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

Kazanılan World puanlar 13 Ekim 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.World puanların son kullanma tarihi 24 Ekim 2016’dır.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL World puanlar 28 Ekim 2016 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 9 Kasım 2016′ da geri alınacaktır.

Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank World dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

http://www.aktuel-urunler.org İndirimsiz Kalmayın !

İnternet Mağazası Hepsiburada WorldCard'a 100 TL Kampanyası Başlattı !

İnternet Mağazası Hepsiburada WorldCard'a 100 TL Kampanyası Başlattı ! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: worldcard hediye puan, worldcard indirim, worldcard hediye çeki, hepsiburada 100 tl puan, hepsiburada kampanyası,

© Copyright 2019