Haribo'dan Yüzlerce Hediye

 • 21 Mayıs 2017, Pazar günü eklendi
 • 988 defa incelendi
 • google ara
HARIBO Altın Ayıcık paketleri 100'lerce hediye kazandırıyor! 15 Nisan - 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında kampanya etiketli HARIBO Altın Ayıcık al, paketin içindeki kodu gönder, hediyeni kazanma şansı yakala! Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 10 kişiye Apple Iphone 7 32 GB, 25 kişi Sony PlayStation 4, 100 kişiye Hoverboard hediye edilecektir. Ayrıca Milli Piyango İdaresi Kapsamı dışında 200 kişi HARIBO logolu çanta hediye edilecektir. Kampanya Detayı: Bu kampanya HARİBO ŞEKERLEME SANA

HARIBO Altın Ayıcık paketleri 100’lerce hediye kazandırıyor!

15 Nisan - 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında kampanya etiketli HARIBO Altın Ayıcık al, paketin içindeki kodu gönder, hediyeni kazanma şansı yakala! 

Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 10 kişiye Apple Iphone 7 32 GB, 25 kişi Sony PlayStation 4, 100 kişiye Hoverboard hediye edilecektir. Ayrıca Milli Piyango İdaresi Kapsamı dışında 200 kişi HARIBO logolu çanta hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

 • Bu kampanya HARİBO ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adına MPİ’nin 07.02.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/271-1000 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 
 • Kampanya 15.04.2017 saat: 00:01 ile 15.08.2017 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Haribo Şekerleme San Ve Tic. Ltd. Şti’ne ait Altın Ayıcık 80gr ürününden satın alarak ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi ,ad-soyad, doğum tarihi,adres bilgileri sıralaması ile tüm GSM operatörlerinden 3442 nolu hatta kısa mesaj gönderenlere veya www.haribodanyuzlercehediye.com internet sitesindeki ilgili alana şifre, ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon numarası bilgilerini girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir. 
 • Talihliler, 04.09.2017 tarihinde saat 10:00’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul adresinde çekilişle belirlenecektir.
 • Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi Apple Iphone 7 32 GB (Hat ve kart Hariçtir); 25 kişi Sony PlayStation 4; 100 kişi Hoverboard ikramiyesi kazanacaktır. 
 • İkramiye kazanan talihliler 11.09.2017 tarihli Güneş Gazetesinde ilan edilecektir. 
 • Ayrıca Milli Piyango İdaresi Kapsamı dışında 200 kişi HARIBO logolu çanta ikramiyesi kazanacaktır. www.haribodanyuzlercehediye.com internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımlarda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. 
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 
 • Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli (KDV ve ÖİV dahil) olup, Avea(Markası Türk Telekom’dur) için 0,65 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. 
 • Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. GSM operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikler müşterilere yansıtılacaktır. 
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
 • İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Haribo Şekerleme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Dört Organizasyon Nakliyat Turizm İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyelerin verilmez. 
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. 
 • Katılımcılar, işbu yarışmaya katılarak katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Haribo tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. 
 • Katılımcılar Haribo’nun ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır olmadan ve gerekli olduğu makul sürece saklanacağını kendi rızaları ile kabul etmişlerdir. 
Haribo'dan Yüzlerce Hediye

Haribo'dan Yüzlerce Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: Haribo, Haribo Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Haribo Kampanyaları, Şifre Gönderme, ,

© Copyright 2019