World ile Aygaz Otogaz Alımlarınızda Ekstra 25 TL İNdirim

 • 21 Mayıs 2017, Pazar günü eklendi
 • 711 defa incelendi
 • google ara
Yola Aygaz'la çıkan Worldcard'lılar 25 TL kazanıyor! Otogaz alışverişi yapan müşterilerine özel avantajlar sunan Aygaz, Yapı Kredi Worldcard ile farklı günlerde 4 adet 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerine, bir sonraki minimum 25 TL'lik otogaz alışverişlerinde 25 TL ekstre indirimi kazandırıyor. Otogaz sektörünün lider markası Aygaz müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin en bonkör kartı Yapı Kredi Worldcard iş birliğinde gerçekleştirilen yeni kampanya ile Aygaz, tük

Yola Aygaz’la çıkan Worldcard’lılar 25 TL kazanıyor!

Otogaz alışverişi yapan müşterilerine özel avantajlar sunan Aygaz, Yapı Kredi Worldcard ile farklı günlerde 4 adet 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerine, bir sonraki minimum 25 TL'lik otogaz alışverişlerinde 25 TL ekstre indirimi kazandırıyor.

Otogaz sektörünün lider markası Aygaz müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin en bonkör kartı Yapı Kredi Worldcard iş birliğinde gerçekleştirilen yeni kampanya ile Aygaz, tüketicilere 25 TL'lik ekstre indirimi hediye ediyor.

16 Mayıs - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard ile dört farklı günde 50 TL veya üstü alışveriş yapan müşteriler, 1-10 Temmuz tarihleri arasında Yapı Kredi Worldcard ile yapacakları minimum 25 TL otogaz alışverişi karşılığında ekstrelerinde 25 TL indirim hakkı kazanacaklar.

Kampanya, Yapı Kredi World ve Paro üye işyeri olan bütün Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında geçerli olacak. 

Kampanya Detayı:

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri ve otomasyon ile Paro Pod’un entegre olduğu Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile 15 Mayıs-30 Haziran 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 50 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapan müşterilerin, 01-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında aynı özellikleri taşıyan Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile minimum 25 TL otogaz alımı yapmaları durumunda, 25 TL değerinde indirim alışverişlerin yapıldığı Yapı Kredi Worldcard ekstresine 28 Temmuz 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır. 
 • Ödeme öncesinde Yapı Kredi Worldcard’ın Paro Pod’dan geçirilerek Paro özelliğinin kullanılması, hem de ödeme için Worldcard’ın Yapı Kredi Bankası World POS cihazından geçirilmesi gerekmektedir. 
 • Bu işlemlerin yarım saatten daha uzun aralıkla yapılmaları durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır. 
 • Aynı günde yapılan birden fazla 50 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca biri dikkate alınacaktır.
 • Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz ürünü dışında yapılacak (akaryakıt, market, madeni yağ gibi) alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. 
 • Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir. Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir. 
 • Her müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir
 •  
World ile Aygaz Otogaz Alımlarınızda Ekstra 25 TL İNdirim

World ile Aygaz Otogaz Alımlarınızda Ekstra 25 TL İNdirim Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: Aygaz Otogaz, Otogaz, Aygaz, World, Kampanya, Yakıt Kampanyaları, ,

© Copyright 2019