Denizbank fastPay ile TV İzlerken de Kazanın!

  • 21 Mayıs 2017, Pazar günü eklendi
  • 499 defa incelendi
  • google ara
Herkeskazanırtv'de fastPay ile TV izlerken de kazanın! Bu yarışmada HERKES KAZANIYOR! Televizyon başında, oturduğun yerden yarışmaya katılabilir, Qapel'leri kazanabilir, fastPay'inden dilediğin gibi harcayabilirsin. 23 Mayıs'ta Türkiye'nin ilk interaktif yarışması ShowTV ekranlarında fastPay ile sizlerle buluşuyor. "Herkes mi Kazanır?" Evet, Herkes Kazanır.. Herkes Kazanır Nedir? "Herkes Kazanır" 'da televizyonda yarışmacılar yarışırlar. Siz de aynı anda televizyon başında yarışmaya katılıp

Herkeskazanırtv’de fastPay ile TV izlerken de kazanın!

Bu yarışmada HERKES KAZANIYOR! Televizyon başında, oturduğun yerden yarışmaya katılabilir, Qapel’leri kazanabilir, fastPay’inden dilediğin gibi harcayabilirsin.

23 Mayıs'ta Türkiye’nin ilk interaktif yarışması ShowTV ekranlarında fastPay ile sizlerle buluşuyor.

“Herkes mi Kazanır?” Evet, Herkes Kazanır..

Herkes Kazanır Nedir?
"Herkes Kazanır" ‘da televizyonda yarışmacılar yarışırlar. Siz de aynı anda televizyon başında yarışmaya katılıp sorulara cevap verebilir, doğru cevap verdikçe de puan kazanabilirsiniz.

Televizyonda yarışmacılar soruları doğru cevapladıkça koltuklarıyla beraber bir ileri bir geri giderken, siz de ekran başında aynı anda aynı sorulara cevap vererek puan kazanabilirsiniz.

Qapel nedir, nasıl kazanılır?
Qapel aslında bir dijital para birimi. İnternette geçirdiğiniz zamanda size kazanç sağlayan bir sistem. www.qapel.com‘da bulunan görevleri yerine getirdiğinizde qapel biriktirip, fastPay uygulaması veya q-market üzerinden harcama yapabiliyorsunuz. 

Qapel’leri Nasıl Harcarım?
Yarışmanın sonunda kazandığınız puanları ‘’Herkes Kazanır’’ uygulamasından görebilirsiniz. Bir hafta içerisinde, kazandığınız puanların karşılığı olan Qapel’ler, Qapel Cüzdanınıza aktarılacaktır. fastPay uygulaması içerisinden de Qapel’lerinizle; üye işyerlerinde ödeme ve faturasız hatlara TL yükleme yapabilirsiniz.
 

Denizbank fastPay ile TV İzlerken de Kazanın!

Denizbank fastPay ile TV İzlerken de Kazanın! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: Herkeskazanırtv, Denizbank Fastpay, ,

© Copyright 2019