Denizbank Karayipler Gezisi ve Vestel Venus V3 Çekiliş Kampanyası

 • 9 Mayıs 2017, Salı günü eklendi
 • 352 defa incelendi
 • google ara
DenizBank uygulamaları ile kazanmaya hazır mısınız? 2 Çifte Cruise Gemisi ile Karayipler Gezisi, 40 kişiye Vestel Venus V3! 24 Nisan - 24 Haziran 2017 tarihleri arasında MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, fastPay veya Deniz Kabuğu'na giriş yapın, çift kişilik Cruise Gemisi ile Doğu Karayipler Seyahati, 40 adet VESTEL VENÜS V3 Cep Telefonu kazanmak için çekilişe hak kazanın. Üstelik uygulamalardan işlem yaparak daha çok çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Sizde hemen İnternet Bankacılığı, MobilDen

DenizBank uygulamaları ile kazanmaya hazır mısınız?

2 Çifte Cruise Gemisi ile Karayipler Gezisi, 40 kişiye Vestel Venus V3!

24 Nisan – 24 Haziran 2017 tarihleri arasında MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, fastPay veya Deniz Kabuğu’na giriş yapın, çift kişilik Cruise Gemisi ile Doğu Karayipler Seyahati,
40 adet VESTEL VENÜS V3 Cep Telefonu kazanmak için çekilişe hak kazanın.

Üstelik uygulamalardan işlem yaparak daha çok çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Sizde hemen İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, fastPay ve Deniz Kabuğu’na giriş yaparak işlemlerinizi DenizBank dijital kanallar üzerinden yapın, çekilişe hak kazanın. 

Kampanya Detayı:

 • Bu kampanya Denizbank A.Ş. adına MPİ’nin 21.04.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/956-2452 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 
 • Kampanya 24.04.2017 (saat 00:01)- 24.06.2017(saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde, internet ve mobil uygulamalarının yaygınlaştırılması ve kullanımını arttırmak amacıyla, www.denizbank.com internet adresinden Denizbank İnternet Bankacılığı’na kullanıcı adı ve şifresiyle veya iphone/ipad kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden mobil bankacılık uygulaması olan MobilDeniz’e veya Denizbank A.Ş.’ye ait fastPay veya Deniz Kabuğu uygulamasına kullanıcı adı ya da ÇizGir şifresiyle giriş yapan bireysel müşterilere 1, aynı uygulama noktalarından herhangi bir işlem yapan bireysel müşterilere her işlem için 3 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir.
 • Talihliler 28.06.2017 tarihinde 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde saat 11:00’da noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. 
 • Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 2 kişi değeri 22.000,00 TL olan Doğu Karayipler Seyahati( 2.09.2017- 10.09.2017 tarihleri arasında İstanbul-Miami-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, Miami’de 1 gece konaklama, Mıami- Florida limanına transfer 5 yıldızlı Allure of Seas Gemisi ile 7 gece tam pansiyon( tüm içecekler ve özel restoranlara giriş ücretleri hariçtir) Boardwalk Manzaralı Balkonlu Kabinde konaklama) ; 40 kişi de 1.000,00 TL değerinde VESTEL VENÜS V3 CEP TELEFONU(HAT VE KART HARİÇTİR) ikramiyesi kazanacaktır. 
 • Kazanan talihliler, 30.06.2017 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. 
 • Kampanya Denizbank A.Ş. bireysel müşterilerine yöneliktir. 
 • Iphone/ipad kullanıcıları için Appstore’dan, Android işletim sistemini destekleyen cihazlar için Google Play marketinden Denizbank A.Ş.’ye ait fastPay, Deniz Kabuğu uygulamasını veya MobilDeniz bankacılık uygulamasını indirmek ve www.denizbank.com internet sitesine ve MobilDeniz mobil bankacılık uygulamasına giriş ücretsizdir. 
 • Kampanyaya katılım 300 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Seyahat ikramiyesi talihli ile birlikte 2 kişiliktir. 
 • Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. 
 • Seyahat ikramiyesi İstanbul’da başlayıp İstanbul'da bitecektir. İstanbul havaalanına kadar olan ulaşım masrafları ile vize ve pasaport işlemleri ile masrafları talihlilere aittir. 
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 18 yaşından küçükler, Denizbank A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Denizbank Karayipler Gezisi ve Vestel Venus V3 Çekiliş Kampanyası

Denizbank Karayipler Gezisi ve Vestel Venus V3 Çekiliş Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: Denizbank, Denizbank Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Hediye, ,

© Copyright 2019