Bosch Anneler Günü Kampanyası 2017

  • 9 Mayıs 2017, Salı günü eklendi
  • 398 defa incelendi
  • google ara
Bosch Ev Aletleri, annelere zaman kazandıran çok amaçlı mutfak makinesi MUM serisinin renkli ürünlerine özel Anneler Günü Kampanyasıdüzenledi. Tüm sofraları büyük bir keyifle ziyafete dönüştüren ve anneleri mutfakta rahat ettirengüçlü serinin en renkli ürünleri kampanya boyunca 651TL yerine 510TL'ye sunuluyor. Bosch'un tasarım ödüllü güçlü mutfak makinesi MUM serisinin mor, mavi ve sarı renk seçeneklerine sahip 54Y00, 54P00 ve 54D00 ürünlerinde Anneler Günü Kampanyası sürüyor. Mayıs ayı boyunca

Bosch Ev Aletleri, annelere zaman kazandıran çok amaçlı mutfak makinesi MUM serisinin renkli ürünlerine özel Anneler Günü Kampanyasıdüzenledi. Tüm sofraları büyük bir keyifle ziyafete dönüştüren ve anneleri mutfakta rahat ettirengüçlü serinin en renkli ürünleri kampanya boyunca 651TL yerine 510TL’ye sunuluyor.

Bosch’un tasarım ödüllü güçlü mutfak makinesi MUM serisinin mor, mavi ve sarı renk seçeneklerine sahip 54Y00, 54P00 ve 54D00 ürünlerinde Anneler Günü Kampanyası sürüyor. Mayıs ayı boyunca sürecek olan kampanya ile651TL yerine 510TL’ye satış fiyatıyla tüketiciyle buluşacak.  Annelerin mutfaktaki güçlü ve renkli yardımcısı MUM ürünleri ile tam kıvamında kabaran kekler, ağızda dağılan lezzetli kurabiyeler ve çıtır çıtır ekmekler hazırlamak çok kolay.MUM, farklı renkleriyle ve kullanışlı aksesuarlarıyla her mutfağa ve her tarife uyum sağlarken güçlü motoruyla zorlu yemekleri de keyfe dönüştürüyor, annelere zaman kazandırıyor.

Bosch’un 900 Watt gücündeki çok amaçlı mutfak makinesi MUM serisinin3,9 litre kapasiteli geniş paslanmaz çelik karıştırma kabı ile hayal edilen her yemeği, hamur işini ya da tatlıyı kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamak mümkün. MUM’ın kurabiye aparatıyla yaratıcı kurabiyeleri hazırlamak da oldukça kolayve eğlenceli.7 farklı hız kademesi ile yoğurma, çırpma, karıştırma gibi emek isteyen bütün işleri mükemmel bir şekilde yapan MUM mutfak makineleri, Dinamik üç boyutlu karıştırma sistemi MultiMotion Drive sayesinde ürünün yoğurma uçları, kullanıcıları hiç yormadan kabın her köşesine kolayca ulaşıyor. Böylece tüm malzemeler homojen bir şekilde karışıyor ve tam kıvamında karışımlar elde edilebiliyor. MUM, isteğe bağlı olarak temin edilebilecek 50’den fazla aksesuarı sınırsız tarif seçeneği de sunuyor. 
 

Bosch Anneler Günü Kampanyası 2017

Bosch Anneler Günü Kampanyası 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: Bosch, Küçük Ev Aletleri, Anneler Günü, Anneler Günü Kampanyaları, ,

© Copyright 2019