Vodafone Anneler Günü Kampanyası 2017

  • 9 Mayıs 2017, Salı günü eklendi
  • 429 defa incelendi
  • google ara
Onu Özlediğin Her Anda Vodafone Yanında.. Vodafone 14 Mayıs Anneler Günü'ne özel abonelerine özel fırsatlar sunuyor. Bu yıl Anneler Günü'nde Annezine son teknoloji akıllı telefon almak isteyenler için General Mobile GM5 Plus, Samsung Galaxy S8, iPhone 6 32 ve Huawei P8 Lite akıllı telefonlar tarifenize ek avantajlı fiyatlarla Vodafone Cep Merkezlerinde sizleri bekliyor. Annezine Bu yıl akıllı telefon yerine takı, giyim, çiçek veya küçük ev aletleri hediye edmeyi düşünenler içinde Atasay, Bati

Onu Özlediğin Her Anda Vodafone Yanında..

Vodafone 14 Mayıs Anneler Günü'ne özel abonelerine özel fırsatlar sunuyor. Bu yıl Anneler Günü'nde Annezine son teknoloji akıllı telefon almak isteyenler için General Mobile GM5 Plus, Samsung Galaxy S8, iPhone 6 32 ve Huawei P8 Lite akıllı telefonlar tarifenize ek avantajlı fiyatlarla Vodafone Cep Merkezlerinde sizleri bekliyor. 

Annezine Bu yıl akıllı telefon yerine takı, giyim, çiçek veya küçük ev aletleri hediye edmeyi düşünenler içinde Atasay, Batik, Lezzetlibuket, Lezzetliçiçek, Homend ve Sosyopix.com'da %60'a varan özel indirimler sunuyor.

Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasında 14 Mayıs Pazar Günü annenize gönrünüzce alamanız için hediye dakikalar sizi bekliyor.

Anneler Günü'ne Özel Akıllı Telefon!
Vodafone 14 Mayıs Anneler Günü'nde annezine son teknoloji akıllı telefon hediye edecek aboneleri için General Mobile GM5 Plus, Samsung Galaxy S8, iPhone 6 32 ve Huawei P8 Lite akıllı telefonlarda özel avantajlar sunuyor.
General Mobile GM5 Plus
Eski telefonunuzu getirin, yenisiyle Annenizi sevindirin!

Şık tasarımı ve 13 MP Selfie kamerası ile ön plana çıkan GM 5 Plus Vodafone tarifenize ek 40 TL'den başlayan fiyatlarla Vodafone Cep Merkezlerinde...

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8 ile Anneniz için sınırları kaldırın
Devrim niteliğindeki sonsuz ekran (Infinity Display) tasarımı, kaliteli selfie kamerası, karanlıkta dahi eşsiz fotoğraflar çekebileceğiniz arka kamera özellikleri ile sunulan Samsung Galaxy S8 tarifenize ek 140 TL'den başlayan fiyatlarla...

Huawei P9 Lite 2017
İlk 3 Ay Ödeme Hediye!
Unutulmaz Anlar, Mükemmel Fotoğraflar. Düşük ışık koşullarında dahi mükemmel fotoğraflar çekebilmenize olanak sağlayan Huawei P9 Lite tarifenize ek 50 TL'den başlayan fiyatlarla...

iPhone 6 32 GB
Annneize bir iPhone ile sevindirin diye 240 TL Akıl Almaz İndirim!
Kusursuz tasarımı ile İphone 6S2 GB Akıllı Telefon Tarifenize ek 105 TL'den abşalayn fiyatlarla Vodafone Cep Merkezlerinde sizi bekliyor.

Annneler Günü'ne özel Markalarda %60'a Varan İndirimler;
Annezine Bu yıl akıllı telefon yerine takı, giyim, çiçek veya küçük ev aletleri hediye edmeyi düşünenler içinde Atasay, Batik, Lezzetlibuket, Lezzetliçiçek, Homend ve Sosyopix.com'da %60'a varan özel indirimler sunuyor.

ATASAY’DA KAMPANYASIZ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ PIRLANTADA %20, ALTINDA %15 İNDİRİM 
Atasay mağazalarında ve www.atasay.com kampanyasız ürünlerde geçerli pırlantada %20, altında %15 indirim sunulacaktır.

Kampanya şifresini, “ATASAY” yazıp 6666’ya SMS göndererek ya da Avantaj Cepte kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak alabilirsiniz. 

BATİK.COM.TR’DE ANINDA %60 İNDİRİM! 
8-14 Mayıs tarihler arasında Vodafone Yanımda uygulamasından alacağınız Batik indirim şifreniz ile batik.com.tr‘de alışveriş yaptıklarında sepet üzerinden %60 indirim yapılacaktır. 

LEZZETLİBUKET’TE 100 TL VE ÜZERİNE ANINDA 40 TL İNDİRİM! 
lezzetlibuket.com üzerinde yer alan 100 TL ve üzeri ürünlerde 40 TL indirim uygulanacaktır.

LEZZETLİÇİÇEK’TE 100 TL VE ÜZERİNE ANINDA 25 TL İNDİRİM! 
lezzetlicicek.com üzerinde yer alan 100 TL ve üzeri ürünlerde 25 TL indirim uygulanacaktır.

HOMEND.COM.TR’DE 1701 ROYALTEA KONUŞAN ÇAY MAKİNESİNDE GEÇERLİ 75 TL İNDİRİM ÇEKİ 
Vodafone aboneleri homend.com.tr’de 1701 Royaltea konuşan çay makinesi alımlarında 75 tl indirim teklifinden yararlanabilir. 

SOSYOPIX.COM’DA 50 TL ÜZERİNE 15 TL İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO 
Sosyopix.com’dan 50 TL üzerine 15 TL indirim ve ücretsiz kargo sunulacaktır. 
 

Vodafone Anneler Günü Kampanyası 2017

Vodafone Anneler Günü Kampanyası 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: Odafone, Vodafone Kampanyaları, Cep Telefonu, Anneler Günü, Anneler Günü Kampanyaları, Anneler Günü 2017, ,

© Copyright 2019