Boyner %15 İndirim Kodu Kazanmak İçin Garanti İnternet Şubesine Bekliyoruz !

  • 3 Eylül 2016, Cumartesi günü eklendi
  • 521 defa incelendi
  • google ara
Aktuel-urunler.org sundu ; Garanti bankası müşterileri internet ve cep şubesinden ücretsiz alabilecekleri indirim kodu ile Boyner.com.tr online alışveriş sitesinde %15 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 25 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 2-25 Eylül  tarihleri arasında Garanti İnternet veya Garanti Cep’e  giriş yapan müşterilerimiz Boyner.com.tr alışverişlerinde %15 indirim kazanacaklardır. İndirim Boyner Mağazaları’nda geçerli değildir. %15 indirim aksesuar, kozmetik, kondisyon aletleri, okullar için üretilen kolej ürünleri, Gift Kart vb. kategorilerinde geçerli değildir. İndirim kodları başkasına devredilemez, başka indirimlerle birleştirilemez. Her katılımcı 1 adet indirim kodu kazanabilir.
  • Kampanya kodları, Garanti Bankası tarafından 26 Eylül 2016’ya kadar SMS’le iletilecektir. Kampanya kodları 30 Eylül’e kadar Boyner.com.tr alışverişlerinde kullanılmalıdır. Bu tarihten sonra kodlar geçerliliğini kaybedecektir.
  • Kampanya kodunun iletilebilmesi için cep telefonu bilgisi güncel olmalıdır. Cep telefonu bilginizi Paramatik veya şubelerden güncelleyebilirsiniz.
  • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz

    http://www.aktuel-urunler.org İndirimsiz Kalmayın 
Boyner %15 İndirim Kodu Kazanmak İçin Garanti İnternet Şubesine Bekliyoruz !

Boyner %15 İndirim Kodu Kazanmak İçin Garanti İnternet Şubesine Bekliyoruz ! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Yeni Yorum Yap

Diğer haberler: garanti bankası boyner indirim kampanyası, garanti bankası 2016 kampanyası, garanti bankası konut kredisi,

© Copyright 2019